سایت خبری سید محمد امیری

سایت خبری سید محمد امیری

پایگاه اطلاع رسانی و خبری Seyed Mohammad Amiri

برنامه حسابداری شخصی

انتشار : 1398/02/03

با این برنامه می توانید نیازهای خود را برای ثبت و گزارش گیری مرتبط با دخل و خرج روزانه را انجام دهید.

برنامه حسابداری شخصی

برنامه حسابداری شخصی جهت ثبت تراکنش های پرداختی و در یافتی برنامه نویسی شده است و از حداقل امکانات بهره می برد که می تواند جوابگوی نیاز های افراد باشد امکانات به شرح ذیل می باشند:

1-طرف حساب:در صفحه اصلی این قسمت لیستی از اشخاص به همراه شماره تلفن و ایمیل قابل مشاهده است که یک باکس جستجو نیز تعبیه شده است که میتوان بر اساس نام یا تلفن و یا ایمیل شخص را جستجو کرد.

دیگر قسمت طرف حساب بخش ثبت شخص جدید می باشد که در اینجا نام ، موبایل ، ایمیل ، آدرس و عکس شخص دریافت و ثبت می شود و در قسمت ویرایش نیز می توان این اطلاعات را ویرایش کرد.دکمه حذف دیگر قسمت می باشد که قابلیت حذف شخص را در بر می گیرد.

2-تراکنش جدید: دیگر قسمت این برنامه تراکنش جدید می باشد که با انتخاب شخص خاص که امکان جستجو نیز دارد و انتخاب نوع تراکنش ( دریافتی- پرداختی) و وارد کردن مبلغ و توضیح می توانید این تراکنش را ثبت کنید.

3-گزارش دریافتی:در صفحه اصلی این قسمت امکان انتخاب همه اشخاص یا شخص خاص وجود دارد .همچنین می توان گزارش را در بازه زمانی خاص فیلتر کرد. مثلا از تاریخ ... تا تاریخ یا ازابتدا تا روز خاص.دیگر ویژگی امکان ویرایش تراکنش و حذف می باشد.در این قسمت می توان گزارش اعمال شده را پرینت گرفت و یا به صورت فایل PDF یا هر نوع دیگری ذخیره کرد.

4-گزارش پرداختی: امکانات این قسمت هم مشابه بخش گزارش های دریافتی می باشد.

دیگر ویژگی این برنامه ورود کاربر با رمز امنیتی می باشد و می تواند رمز خود را تغییر دهد. رمز به صورت رمز نگاری شده در دیتابیس ثبت می شود.

در صفحه اصلی برنامه 6 گزارش شامل دریافتی ، پرداختی ، مانده این ماه و دریافتی ، پرداختی ، مانده کل به صورت پیش فرض لحاظ شده است.

 

این برنامه با زبان C#.NET و دیتابیس SQL SERVER تهیه شده است و در صورتی که مشتریان تقاضای بیشتری داشته باشند می توان آن را تغییر داد.

تهیه شده توسط سید محمد امیری

فایل های ضمیمه

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه  • پاسخ
    ارسال شده از : Hossein
    در تاریخ : 1398/05/31

    سلام