سایت خبری سید محمد امیری

سایت خبری سید محمد امیری

پایگاه اطلاع رسانی و خبری Seyed Mohammad Amiri

اهمیت برند سازی و نقش شبکه‌های اجتماعی در افزایش مشتری برای وب سایت

انتشار : 1398/06/24

برند سازی در معرفی محصولات شرکت شما و همچنین خدماتی که کسب و کار شما قرار است به دیگران ارائه دهد اهمیت زیادی دارد. برند سازی در وب سایت باعث می‌شود که در مشتریان شما حس اعتماد به وجود آید. شما با یک برند سازی خوب می‌توانید خود را با استفاده از وب سایت و شبکه‌های اجتماعی مختلفی که امروزه وجود دارند به دیگران بشناسانید و جذب مشتری کنید.

اهمیت برند سازی در وب سایت

اهمیت برند سازی در وب سایت

برند سازی در وب سایت اهمیت زیادی برای معرفی شما و جذب مشتری برای محصولات شرکت شما دارد. در واقع همان طور که خودتان بهتر می‌دانید برند یا به عبارتی دیگر نام تجاری، علامت و نشانه‌ای است که شما خود را با آن از طریق وب سایت خود در دنیای دیجیتال، به دیگران معرفی می‌کنید. شما با برند است که می‌توانید محصولات و خدمات خود را در ذهن مشتری ماندگار کنید. در واقع هدف اصلی یک وب سایت نمایندگی یک شرکت برای فروش محصولات، جذب بازدید کنندگان بیشتر، مدیریت در کسب و کار و ترویج فروش بیشتر محصولات و خدمات شرکت است و در نهایت یک وب سایت به کسب سود بیشتر برای شرکت کمک می‌کند. برای این که این وظایف و اهداف به صورت دقیق انجام شود نیاز است که وب سایت شرکت و یا کسب و کار شما حتماً دارای برند باشد. برند سازی در وب سایت می‌تواند در مشتریان شما حس اعتماد اعتبار نسبت به کسب و کار شما به وجود آورد.

نقش انتشار محتوی در روند افزایش اعتبار و برند سازی وب سایت

محتوی یکی از مواردی است که می‌تواند نقش تأثیر گذاری در برند سازی وب سایت داشته باشد. اگر شما هم مثل بنده سال‌های زیادی است که در حال گشت و گذار در وب هستید حتماً شاهد نوآوری‌های حیرت انگیز در طراحی وب سایت‌ها بوده‌اید. در ابتدا شاید سایت‌ها به صورت یک بروشور مجازی راه اندازی می‌شدند و در آن‌ها شما اطلاعاتی در مورد محل کار و شماره تلفن و شاید تعداد کمی از محصولات و خدمات آن‌ها را به مانند یک بروشور می‌دیدید. اما امروز وب سایت‌هایی را که ما مشاهده می‌کنیم پر هستند از محتواهای با ارزش که می‌توانند به سؤال‌های بسیاری از مشتریان جواب دهند. محتوای خوب می‌تواند به مشتری کمک کند که محصول بهتری را خریداری نماید. تولید محتوا و کمک به برند سازی از ارزش و اهمیت زیادی در سایت‌های امروزی برخوردار است. با تولید محتوای خوب شما می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود جذب کنید جذب کاربر بیشتر در نهایت منجر به فروش محصولات و خدمات شما و سودآوری برای شرکت و کسب و کار شما خواهد شد.

نقش شبکه‌های اجتماعی در افزایش جلب مشتری و برند سازی وب سایت

از دیگر عواملی که می‌تواند در برند سازی وب سایت شما تأثیر گذار باشد شبکه‌های اجتماعی است. برند سازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام، توییتر، فیس‌بوک، تلگرام، لیندکن) و وب سایت اهمیت زیادی دارد که باید مدیران و وب مستران به آن بیشتر بها بدهند. همان‌طور که می‌دانید در زمان‌های گذشته کسب و کارها اگر می‌خواستند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند مجبور بودند که تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و چاپی را برای این کار را انجام بدهند. این روش بازاریابی در ابتدا روش بسیار خوبی بود اما باید بدانیم که یک روش یک طرفه بود و شرکت پیام خود را چاپ می‌کرد و در اختیار مشتری قرار می‌داد و نمی‌توانست تا پیام‌ها و بازخوردهای مشتریان را بگیرد. اما رسانه‌های اجتماعی امروزه توانستند ارتباطی دو سویه را بین کسب و کار و مشتری فراهم آورند. ارتباطی دو طرفه که به مشتری امکان می‌دهد تا با روش‌های جدید با برند مورد علاقه خود ارتباط برقرار کند. بنابر این توجه به برند سازی در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌تواند در بحث فروش و کسب در آمد و معرفی محصولات و خدمات کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت باشد.

فایل های ضمیمه


دیدگاه کاربران
2 دیدگاه • پاسخ
  ارسال شده از : علی ناصری
  در تاریخ : 1398/08/02

  بسیار عالی بود

 • پاسخ
  ارسال شده از : سید محمد
  در تاریخ : 1398/07/30

  بسیار عالی